Srpen 2008

Hojík lidičky

31. srpna 2008 v 18:46 Moje kecíky
Hojík lidičky tak jak jste si asi všimli jsem změnila design.Tentokrát je se Snoopym.Je totiž úpa mega.Lafuju Snoopíka:D.No říkala jsem si,že změním design,když začíná školní rok.No a jak se vlastně těšíte na ten new rok??Já teda jako moc ne.No ta devítka,příjmačky,loučení ze třídou.No ještě na to nebudu myslet,je to celkem daleko,ale víte jak to myslím ne?Prostě takový smíšený pocity.No a jak se těšíte vy??No já jsem asi na zítřek něco předpřipravím aby tady aspoň něco bylo.No tak si užijte poslední večer než nám začne škola.Tak páá
první třída taky bych chtěla:Dasi půjdu místo brášky:D

Od SB s Hello Kitty

31. srpna 2008 v 18:33 Diplomky
Krásnej diplomek od mého SBénka vannesy děkuju moc:)

Fotkyy

31. srpna 2008 v 15:29 Let´s dance 2
Tady najdete oficiální stráku tohoto filmu.A teď nějaké ty fotky:)
Let's Dance 2 (2008)

O filmíku

31. srpna 2008 v 10:59 Let´s dance 2
Andie umřela máma, a bydlí u mamčiný kamarádky, má ale svoji taneční skupinu, a jsou jako její rodina. Taneční skupinou myslím jednoduše crew(lidi co tančí street...)Andie, ale se svou crew má jen samé problémy(film začíná, když Andiina crew tančí v metru v maskách, a honí je policajti). V Americe, kde se vše odehrává, to berou vážně, takže Andie a ostatní nesmí chytit-což ale této crew nedělá problémy).
Kamarádka zemřelé maminky Andie, má ale dost toho jak Andie riskuje, a dokonce Andie vynechává školu a vyhodí ji. A tak Andiina náhradní matka řekne Andie, že jí pošle za Andiinou tetou do mexika. Andie je z toho zdrcená, protože crew byla jako její rodina.
A pak přijede Andiin kamarád(možná i jinak-to jsem nepochopila...) a řekne Andie, že si promluví s náhradní mamkou od Andie, a zkusí , že by Andie mohle chodit na MSA(umělecká škola tance). Andie se nechce, ale vsadí se s kamarádem, kdo z nich vyhraje v tancování, ale Andie přestože je vážně dobrá tanečnice prohraje.
A tak jde dělat zkoušky na MSA, zpočátku to vypadá, ža ji nevezmou, ale protože na školu přijel vážený tanečník(Chas-krásnej kluk, co je dítětem či potomkem zakladatelů školy), kterému se Andie líbí(on sám by strašně rád tančil street...), tak ji vezmou. Andie se na škole nedaří, protože je zvyklá na jiný tanec, než je balet apod. Ve škole se Andie ujme mladý potřeštěný kluk, a začne se s ní kámošit.
Crew, se ale tvrdě připravuje na "the street"(soutěž kde soupeří různé crew) a hlavní "boss" této crew ještě neví kam Andie chodí. Andie chce stíhat jak školu, tak crew, ale je to nemožné. A tak hlavák(boss-Tuck) Andie řekne, že u jeho crew už nemá co dělat-bere to prostě jako zradu(je to namachrovaný černoch).
Andie se skamarádí s Chasem a založí novou crew-která je z MSA, a jsou v ní ti, kteří mají úžasný talent, se kterým si škola neví rady...A tak se Andie pomalu začíná zamilovávat do Chase a naopak. V MSA crew je i ten potrhlý kluk. MSA crew dost cvičí, ale když se ale jdou předvést do místního klubu, kde se street podporuje, úplně se ztrapní. Andiina crew je ztrhaná, ale pak z Tuckovi crew odejde jedna Andiina kamarádka, která jde rovnou za Andie.
Missy(Andiina kámoška) crew, která tak pohořela zachrání, a Andie spolu s ostatními se začínají opravdu zdokonalovat.
Jenže to by nebyl Tuck, aby to nepokazil. Jednou si se svými kumpány počkal na Chase, a tam ho zmlátili. Po tom také jednu tělocvičnu celou zniční a rozmlátí. Ředitel školy si pochopitelně pozve k sobě na kobereček Andie, a řekne jí, že už ji tady nemůže mít, protože přinesla jen problémy. Pak se jí také zaptá jestli je v tom sama, a Andie samozřejmě řekne, že jo.
Pak se rozloučí s Chasem a jde domů. Mamčina kamarádka už všechno ví, a Andie jasně řekne, že už ji tu nemůže mít. A tak Andie zůstane doma a začne si balit.
Jenže večer jí přijde SMS, že se koná "the street". Andie si zprávu jen přečte, a plná smutku si zase balí-nebo spíše jen leží na posteli...
Ale Chas a ostatní SMS dostanou také. No a přestože je benefiční koncert, který MSA tak dlouho připravovala, Chas se rozhodne zajít za Andie. Jakmile jde ven, přidají se k němu také ostatí z crew. Dorazí za Adie a chtějí aby šla také, ale Andie má také náhradní mamku, a tak to všechno zakázala.
Naštěstí Náhradní mamka pochopí, že Andie je hodná(dozví se, ža Andie vzala vinu na sebe).
A tak může jít Andie na "the street".
Jakmile, ale dorazí, všichni se jim začnou smát-ještě nezapoměli na to, jak se minule MSA crew ztrapnila. Ale Andie pronese dojemnou řeč o "the street", a všichni s ní poprotestech souhlasí. A tak Andie a její crew předvedou vše co se naučili, a mají jasně vyhráno.
Jenže na "the street" se přišel podívat i ředitel MSA-a pochopí, že Andie a její crew mají skutečně talent.
Takže vše skončí dobře, a Andie se zase může vrátit na MSA.

Od moeho Sbénka

31. srpna 2008 v 9:52 Diplomky
Od mého lafovaného SBénka děkuju moc:)

Bylo to tam super

30. srpna 2008 v 17:58 Moje kecíky
Hojík lidičky a moje milovaný SBénka tak jsem zpátkyNo bylo to tam úpa super.Byla jsem s rodiči a ještě se známejma na Slovensku.Ve Štúrově.Je to u maďarských hranic,prostě hned přes DunajNo každopádně jsem si to párádně užívala a prostě celej ten týden byl super

pro tebe

30. srpna 2008 v 17:00
ahoj sem pro tebe udělala záhlaví =) no můžeš ho hned změnit =) je jen tak že si zpátky =)
Lizy93


O filmu

30. srpna 2008 v 11:59 Let´s dance
Kdo viděl tenhle filmík tak musí uznat,že je fakt super,no a kdo ho ještě neviděl tak se na něho honem běžte někde mrknout.Část z toho článku jsem zkopírovala Zde
Videa

28. srpna 2008 v 8:57 Simple Plan
Untitled

Fotečky

27. srpna 2008 v 10:00 Karl Wolf
Karl Wolf
Karl Wolf
Karl Wolf


Foto

26. srpna 2008 v 13:42 Shayne Ward