Květen 2007

sms na dobrou noc

30. května 2007 v 20:04
Posílám plyšáčka,pro mého miláčka,aby se mu krásně spalo a mě tolik nestýskalo.
Ležim tiše usínám,na co asi vzpomínám,na rty co líbat moc CHCI !
Je temná noc a já pusu ti posílám,šeptám tvé jméno a tiše usínám.
Posílám po měsíčku jen tobě hubičku a něžný vánek,pro tvůj sladký spánek.
V tvém pokoji zhasne svíčka a unava sedne ti na víčka,jako anděl z nebe přiletím,na vlásky tě pohladím,nakloním se maličko a políbím tvé líčko.Dobrou noc.
Letí letí pusinka, sladká jako malinka. Letí jako holubička, která, až dosedne na tvá víčka, políbí tě jako vánek a popřeje ti hezký spánek.
Až budeš proplouvat mezi hvězdami, pozorne poslouchej co ti šeptají, protože jedna hvězda patří mému srdci, které bije jen pro tebe, a bude ti našeptávat co k tobě cítím
Schválně! Když ti teď zapipal mobil, ze máš smsku, od koho jsi doufa, že je?!? Ode mne?!? Tak to je fakt super!?! A jestli ne, tak mě to mrzí, ale neda se nic dělat!?! Tak alespoň DOBROU NOC.
Smim Te polibit na tvaricku? Jen velmi hebce a pomalicku. Videt, jak se Tve oci rozzari, a pak . . . . pohladit Te po tvari. Tak spi uz sladce, sni svuj krasny sen, po dlouhe noci polibi Te zase, novy krasny den...
Ustlala jsem si postýlku, usínat budu za chvilku. Špatně bych ale spala, kdybych Ti dobrou noc nepopřála. Krásný sny...
Přeju Ti slaďoučký sny, posílám tisíc megapusinek :- * * * * * * * * * * * * * * * * * * ale asi se všechny do téhle SMSky nevejdou ;)
Dobrou noc a krásné snění, přeje ten kdo s tebou není. Kdo myslí jenom na tebe a dívá se sám do nebe. Kdo vidí tam jen sám sebe a právě z toho ho tak zebe.
Je temná noc a já pusu ti posílám, šeptám tvé jméno a tiše usínám.


Lebky

28. května 2007 v 17:02 Normální obrázky


Hadi

27. května 2007 v 19:51
Hadi patří do třídy plazů. Mají protáhlé tělo bez končetin, pouze u některých hroznýšovitých se zachovaly rudimenty pánve a zadních nohou. Pohybují se plazením. Kořist usmrcují dušením nebo uštknutím. Živí se živočišnou potravou. Množí se vejci nebo jsou živorodí. Jsou přizpůsobeni k životu na stromech, ve vodě i na zemi. Dorůstají délky od 25 cm až do 9,5 m. Je známo asi 2700 druhů. K hadům patří například anakonda, bičovka, hroznýš, chřestýš, kobra, krajta, mamba, užovka, vodnář a zmije. V České republice žije pouze 5 druhů.
Hadí jed
Řada hadů produkuje jed v žlázách na patře. Někteří jej pak vypouštějí do ústní dutiny , další jej aplikují za pomoci rýhovaných či dutých jedových zubů. Jed slouží jednak při lovu, jednak k obraně hada. Nebezpečnost hada určuje toxicita jedu, velikost jeho dávky, způsob aplikace i umístění jedových zubů (někteří hadi mají jedové zuby dost vzadu a před aplikací si potřebují oběť přežvejknout a posunout hlouběji do úst.
Hadí rekordmani
Mamba černá z Afriky, je údajně nejrychleji se pohybujícím hadem na zemi. Umí vyvinout na krátkou dobu a vzdálenost rychlost 14 - 19 km/h
Délka života u hadů se různí druh od druhu. Přesto se dá říci, že hadi jako takoví jsou poměrně dlouhověcí. Chřestýši se v zajetí dožívají průměrně 10 - 15 let, jedna užovka červená se dožila neuvěřitelných 21 let.
Nejtěžším hadem světa je bezpochyby anakonda velká žijící v Jižní Americe a na Trinidadu. Zatím nejdelší doložený změřený exemplář dlouhý 9,15 m vážil neuvěřitelných 227 kg.

zamilovane sms

27. května 2007 v 15:15
Pac a pusu na cumacek posila ti tvuj milacek.
Ucily me ze den ma 24 hodin a minuta 60 vterin ale nikdo mi nerekl ze kazda vterina bez tebe je jako vecnost
Mam rada lasku mam rada tebe mam stesti a jsi to ty kdyz placu places se mnou kdyz se smeju smejes se se mnou jsi slunicko ktere zari jsi nadeje kterou neuhasim jsi moje laska
Necht pada snih a na tvych rasach se vlocka uchyti vzdyt je jak nadeje ktera se vyplni.Pihldem sjedes so hlubokych studanek tajemnych hlubin plnych hadanek.A vsude bilo kolem tebe nejsi snad andel ktery spadl z nebe.
Vzpomen si az hvezdy zhasnou vzpomen si na chvilku krasnou vzpomen si nez pujdes spat ze je tady nekdo kdo ma te rad
S tebou vsechno konci vsechno zacina jsi muj prvni rok ma prvni vterina .Chtel bych s tebou shlednout svet ktery je krasny jako tehle par vet
Knez ma viru, dabel peklo, drak svuj ohen, slunce svetlo. Mraz ma chlad a reka vodu, mrakodrap ma stovky schodu. Kral svuj hrad, buh ma nebe, ty mas me a ja mam tebe :-)
Nakreslis mracek ja reknu nebe. Nakreslis vlocku, ja reknu zebe, napises miluju ja reknu TEBE.
Chybis mi vic nez princ sve princezne, vic nez chybi zpev ptaku korunam stromu, vic nez chybi voda vyschlemu ricnimu korytu, vic nez chybi mec a zbroj udatnemu rytiri,vic nez chybi strevicek pohadkove Popelce, vic nez chybi bohu lasky jeho sip. Chybis mi vic nez kdokoli jiny na tomto svete.
Chci te drzet za ruku,chci pridavat do kroku kam ty se hnes ja chci byt s tebou bez tebe me city zebou,chci te libat a rict ti to co me srdce skryva chci ti rict ty popleto,vzdyt laskoou sotva dycham,chci ti rict ty popleto,ze z lasky te jen libam...
Laska je vic nez pratelstvi, laska je jak nejhezci kvet, ja za tvoji lasku, dala bych cely svet.
Těžké je mít někoho rád a nesmět mu polibek dát,to je jako u studánky stát a žízní umírat.
Nekdy se ptam, kde ziji andele? Na Zemi, ve vzduchu? Nevim, jedno vim ale jiste. A to, ze ten nejkrasnejsi andel prave drzi mobil v ruce a krasne se usmiva, bohuzel ne na me...
Miluji Te, ty to vis, miluji Te, i kdyz spis, miluji te v kazde dobe, moje srdce patri Tobe.
Kdyz stin se vecer do okna mi vloudi ja prijdu k tobe tak jak sis to pral a reknu po cem tvoje srdce touzi a potom spolu zustaneme dal.
Moje láska je jasná jako slunce,když v noci usínám myslím a vzpomínám jen na tebe.Na tvé oči,na tvé rty,na tebe celou.Zdá se mi jak tě hladím,jak se tě dotýkám,a mé srdce jásá.Má láska k tobě je jasná a čistá.Je jasnější než slunce,čistější než nebe.Nenech mě jen snít,a nech mě prosím mou chybu napravit.
Kdybych byla slza v tvem oku,zrodila bych se ti v ocicku,stekala ti po tvarich a umirala na tvych rtech.Kdybys ty byl slza v mam oku,nikdy bych neplakala,abych te neztratila.MILUJU TE
Kdo chce ruze trhat, nesmi se trnu bat, kdo chce divku libat, musi ji milovat!!!
Mam Te rad umi ridt kazde dite. Horsi je vsak milovat a rict vazim si Te...
Jsi ma ruze, jsi muj kvet, byt u tebe chtel bych hned.. Jsi me maslo, jsi muj chleb, laskou bych Te celou sned... Jsi ma voda, jsi ma stava, milujme se az do rana...


Oci

27. května 2007 v 14:01 Normální obrázky

Mops

27. května 2007 v 13:36
Mops je plemenem malých společenských psů.
Od jiných malých psů se liší mohutnými zvýrazněnými svaly. Hlavu i lebku má velkou a kulatou, není však jablkovitého tvaru, s krátkým, tupým, kvadratickým čenichem a jasně vyznačenými vráskami. Mops má malý předkus. Oči jsou tmavé, velké, kulaté a lesklé, měkkého a starostlivého výrazu. Uši má malé a tenké, sametově měkké, buď ohnuté do strany (ve tvaru růžového lístku), nebo klopené (knoflíkové), jimž se dává přednost. Končetiny jsou velmi silné, rovné a dobře svalnaté. Tělo je krátké a kompaktní, se širokou hrudí a rovnou zádí. Ocas je vysoko nasazený, maličký, co nejtěsněji zatočený přes hřbet.
Mops má v kohoutku 25 až 28 cm. Mops váží ideálně 6,3 až 8,1 kg.Mops je nesmírně přátelský pes, vstřícný ke všem lidem, bez stínu nedůvěřivosti či dokonce agresivity. Je roztomile hravý, čilý a veselý. Mops je však zároveň ztělesněním důstojnosti, šarmu a inteligence. Je to povahou šťastný a vyrovnaný pejsek.Mops vyžaduje intenzivní, pokud možno i fyzický kontakt s majitelem, jemuž je bezmezně oddán.Mops se průměrně dožívá 13 až 15 let.